Головні особливості:
-
Hi-Fi CD-програвач із видатною якістю звуку: покращте свої враження від звучання за допомогою CD-програвача auna Art22.
-
USB-вхід: підключіть USB-носій та відтворюйте мультимедійні файли без зусиль.
-
Дистанційне керування: Легко змінюйте відтворення, не встаючи з місця.
Характеристики:
- CD-програвач із вставним приводом CD-дисків
- Відтворення компакт-дисків, CD-R/RW, CD-MP3
- USB-вхід
- Оптичний та коаксіальний вихід
- дистанційне керування
- Потужність: 130 Вт
Обсяг поставки:
- CD-програвач auna Art22 з MP3-плеєром
- дистанційне керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 43 x 26 x 8,7 см (ШxВxГ)
- Вага: 4,2 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Глибина | 87 мм |
| Висота | 260 мм |
| Вага | 4200 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 523 ₴






