Головні особливості:
-
Водний елемент з фонтануючою левовою головою та вбудованим 4-променевим світлодіодним освітленням
-
призначений для настінного монтажу
-
Античний шарм завдяки оптиці натурального каменю, доричним колонам та рельєфним орнаментам
Характеристики:
- Міцна полірезинова конструкція з ефектом натурального каменю
- брижливий водний елемент з високим релаксаційним ефектом
- світлочутливе світлодіодне освітлення (світлодіоди автоматично вмикаються або вимикаються з настанням сутінків)
- Колір світлодіода: білий
- макс. підйом води: 0,8 м
- 5-метровий кабель підключення до сонячної панелі для вільного розміщення
- Макс. час роботи від акумулятора: 6-8 годин при повній зарядці
- Індикатор заряджання на акумуляторі: зелений = акумулятор повністю заряджений; Помаранчевий = акумулятор частково заряджений; Червоний = акумулятор розряджений
- Режим швидкої зарядки, коли насос вимкнено
- Встановлення сонячної панелі з кріпленням до землі (макс. глибина проникнення 16 см)
- легке встановлення та налаштування
- Клас захисту насоса: IPX8 (повний захист від постійного занурення у воду)
- Живлення: через сонячну панель
Обсяг поставки:
- 1 х настінний фонтан
- 1 х насос
- 1 х сонячна панель
- 1 х колючка для землі (3-частинна)
- 1 x кабель живлення сонячної панелі - насоса
- 1 x кабель живлення сонячної панелі - світлодіодний
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри фонтану: приблизно. 41 x 72 x 22 см (ШxВxГ)
- Розміри сонячної панелі: приблизно. 15 x 20 x 4 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 380 ₴





