Характеристики:
- Підключення: 1 x USB-вхід (спереду), 1 x оптичний аудіовихід, 1 x коаксіальний аудіовихід, 1 x стерео вихід Cinch
- Відтворювані формати: CD, CD-R, CD-RW і MP3
- задній вимикач
- функція повтору
- довільне відтворення
- Повторення послідовності AB
- німий
- Світлодіодний дисплей
- пульт
- Джерело живлення: 220-240 В~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1х пристрій
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 43 x 12,5 x 24,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 170 см
- Вага: близько 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 4000 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 043 ₴







