-5%

Винний холодильник Klarstein Bellevin 62 (10032923)
33 777 ₴
32 088,15 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032923
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Презентація: дизайн PureAmbience з подвійним склінням чорних панорамних дверей
-
Просте керування: сенсорна панель керування зі світлодіодним дисплеєм для відображення температури та освітлення
-
Об'ємний: 173 літри внутрішнього простору з місцем для 56 винних пляшок
Характеристики:
- Об'єм: 173 літри
- Місце для 56 пляшок (по 0,75 літра кожна)
- чорні двері з подвійним склінням та панорамним вікном
- 10 металевих підносів: 8 x 6 пляшок та 2 x 4 пляшки
- Металевий тримач для винних келихів до 15
- Внутрішнє освітлення білого кольору
- Дверна петля: права (неможливо перевернути)
- Діапазон температур: від 5 до 20 °C
- Відображення температури в °C або °F
- Рівень шуму: 42 дБ
- Холодоагент: R600a (компресійне охолодження; 25 г)
- Споживана потужність: 95 Вт
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- 8 металевих вкладишів для 6 пляшок
- 2 металеві вставки для 4 пляшок
- 1 х тримач для винних келихів
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно. 42,7 x 124,6 x 61 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно. 34,5 x 112 x 45,8 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: прибл. 190 см
- Вага: приблизно 48 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальний об`єм | 173 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 20 град. |
| Місткість | 56 |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Матеріал полиць | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1246 мм |
| Ширина | 427 мм |
| Глибина | 610 мм |
| Вага | 48 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 088,15 ₴





