Головні особливості:
-
Елегантна презентація: розкішний винний холодильник
-
80 літрів внутрішнього простору: до 29 пляшок вина
-
Добре темперований: дві зони охолодження від 5 до 22 °C
Характеристики:
- Управління: Сенсорна панель
- Клас енергоефективності G
- Рівень шуму під час роботи: макс. 41 дБ.
- Вбудований прилад: ні
- Охолодження компресією
- Місткість (літрів): 80
- Місткість (пляшок): 29
- Зони охолодження: 2
- Температура: від 5 до 22 °C
- Відображення температури: Цельсій, Фаренгейт
- температура навколишнього середовища: від 10 до 38 °C
- Кількість полиць: 5
- Матеріал вставки полиці: метал
- Дверна петля: права, не перенаправляється
- Світлодіодне освітлення салону
- регульовані по висоті ніжки
- скляні вхідні двері
- Холодоагент: R600a
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- 5 металевих вставок
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристии:
- Розміри: приблизно 48 x 87 x 43 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри верхнього відділення: приблизно 41 x 34 x 33 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри нижнього відділення: приблизно 41 x 38 x 33 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 28 кг
- річне споживання енергії: 138 кВт·год/рік
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальний об`єм | 80 л |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 22 град. |
| Місткість | 29 |
| Рівень шуму | 41 дБ |
| Матеріал полиць | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 870 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 28 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 999 ₴






