-5%

Винний холодильник Klarstein Vinamour 45D (10034216)
29 333 ₴
27 866,35 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034216
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості
-
Задоволення від чистого вина: стильний двозонний винний холодильник з дверцятами з нержавіючої сталі і панорамним вікном.
-
Для любителів і колекціонерів: обсяг 118 літрів, що вміщає до 45 пляшок вина.
-
зберігання: дві зони охолодження для одночасного зберігання червоного і білого вина
Характеристики:
- Клас енергоефективності A
- Компресійна охолодження
- Корисний об'єм: 118 літрів
- Місце для пляшок 45
- Верхня зона температурного діапазону: 5 - 12 ° C
- Нижня зона температурного діапазону: 12-18 ° C
- Споживана потужність: 90 Вт
- Робочий шум: 40 дБ
- Світлодіодне внутрішнє освітлення
- регульовані по висоті ніжки
- Хладагент: R600a (21 г)
- Тип пристрою: Підходить для окремо стоїть або споруджуваного
- Колір корпусу: чорний
- Дверний упор: правий (незмінний)
- Електроживлення: 220 - 240 В ~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1х винний холодильник
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (з дверною ручкою): прибл. 48 x 83,5 x 59,5 см (ШхВхГ)
- Внутрішні розміри верхньої зони: прибл. 40 x 32 x 44,5 см (ШхВхГ)
- Внутрішні розміри нижньої зони: прибл. 40 x 37,5 x 44,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: близько 180 см.
- Вага: близько 30 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальний об`єм | 118 л |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Місткість | 45 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 835 мм |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 30 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 866,35 ₴







