-5%

Винний холодильник Klarstein Vinamour 37 Duo 2 (10035663)
27 999 ₴
26 599,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035663
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Елегантний: окремо стоячий винний холодильник
-
37 винних пляшок: об'єм 112 літрів
-
2 зони: регульовані від 4 до 12 °C вище та від 12 до 22 °C нижче
-
Дерев'яні полиці: 5 висувних полиць та 1 нижнє відділення.
-
Світлодіодне внутрішнє освітлення: можна ввімкнути окремо
-
Інтуїтивність: керування за допомогою сенсорної панелі
Характеристики:
- Управління: сенсорна панель керування
- Клас енергоефективності G
- Робочий шум: макс. 39 дБ.
- Вбудоване пристрій: немає компресійне охолодження
- Ємність (літрів): 112
- Ємність (пляшки): 37
- Зоні охолодження: 2
- Температура верхньої зони: від 4 до 12 °C
- Температурна нижня зона: від 12 до 22 °C
- Відображення температури: за Цельсієм
- температура довкілля: від 16 до 32 °C
- Кількість полиць: 6
- Матеріал полиці-вставки: дерево.
- Дверний упор: правий, не змінний
- Світлодіодне внутрішнє освітлення
- регульовані по висоті ніжки
- Хладагент: R600a
Об'єм поставки:
- 1 х винний холодильник
- 6 х дерев'яних вставок
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: близько 54 х 84,5 х 60 см (ШхВхГ).
- Внутрішні розміри верхньої зони: приблизно 44 х 28 х 38 см (ШхВхГ).
- розміри нижньої зони 1 (у самому внизу): приблизно 44 х 19 х 29 см (ШхВхГ)
- Внутрішні розміри нижньої зони 2: близько 44 х 19 х 38 см (ШхВхГ)
- Вага: близько 38 кг
- річне споживання енергії: 142,35 кВтг / рік
- Електроживлення: 220-240 В ~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальний об`єм | 112 л |
| Кількість температурних зон | 2 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 4 град. |
| Максимальна температура | 22 град. |
| Місткість | 37 |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 845 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Вага | 38 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 599,05 ₴







