Головні особливості:
-
Потужний: 2 рівні нагріву з потужністю 900 або 1800 Вт
-
Затишно: Електричний камін з реалістичною ілюзією полум'я
-
Зручне та просте керування: включаючи пульт дистанційного керування
Характеристики:
- електричний камін з освітленням та функцією обігріву, що перемикається
- 2 рівні потужності: 900 / 1800 Вт
- Світлодіодне полум'я можна використовувати незалежно від нагрівання
- регульована яскравість
- Тижневий таймер з програмованим часом нагріву
- вбудований термостат автоматично регулює потужність нагріву
- Виявлення відкритого вікна: автоматичне вимкнення при різкому падінні температури
- оманливий вигляд справжнього каменю
- включаючи пульт дистанційного керування
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 59,5 x 66,4 x 23 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 15 кг
- Матеріал корпусу: Полістоун
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Облицювальний матеріал каміна | Камінь |
| Площа обігріву | 30 кв.м |
| Вага каміну | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 595 мм |
| Висота | 664 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 865 ₴






