Головні особливості:
-
Розумний дім: керується через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Потужне охолодження: потужність охолодження 15 000 БТЕ/год (4,4 кВт) і максимальний потік повітря 500 м³/год.
-
Потужний: підходить для охолодження приміщень площею 57-95 м²
Характеристики:
- 15000 BTU / 4,4 кВт
- Максимальна витрата повітря 500 м³/год.
- Керування додатком через Wi-Fi
- Клас енергоефективності А
- Споживана потужність: 1650 Вт
- Підходить для приміщень площею 57-95 м²
- Фільтр з активованого вугілля
- ручне коливання
- 4 режими роботи (автоматичний, охолодження, осушення, вентиляція)
- 3 швидкості вітру
- регульована температура 18 °C - 32 °C
- 62 дБ мін. і 65 дБ макс.
- Функція 24-годинного таймера
- Сенсорний дисплей
- Резервуар для води для підвищення ефективності
- включаючи дистанційне керування, а також витяжний та зливний шланги
- Живлення: 220-240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x мобільний кондиціонер
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 1 х вихлопний шланг
- 1 х зливний шланг
- 1 x круглий перехідник для зливного шланга
- 1 адаптер для плоского зливного шланга
- 1x резервуар для води
- 1 x фільтр з активованим вугіллям
- 1 комплект ущільнювачів вікон для поворотного вікна
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри пристрою: приблизно 45 x 81 x 43 см (ШxВxГ)
- Вихлопна труба: прибл. 150 x 15 (LxØ)
- Вага пристрою: приблизно 43 кг
- Вага вихлопної труби: приблизно 0,5 кг
- Шнур живлення: приблизно 180 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Тип кондиціонера | Моноблок |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження |
| Рекомендована площа приміщення | 95 кв.м |
| Потік повітря | 500 куб.м/год |
| Охолоджуюча здатність | 15000 BTU/г |
| Потужність охолодження | 4400 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри віконного/мобільного кондиціонера | |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Вага | 43 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 39 500 ₴










