
Охолоджувач повітря Klarstein Skypillar 3-в-1 228 м³ (10035794) Білий
4 225 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035794
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Економічний і потужний: лише з потужністю 65 Вт створюється повітряний потік до 228 м³/год.
-
Легко наповнюється: з верхнім резервуаром для води та 2 пакетами льоду
-
Інтуїтивно зрозуміле керування: завдяки чіткій сенсорній панелі та пульту дистанційного керування
Характерисики:
- Макс. потік повітря: 228 м³/год
- Максимальний робочий шум: 61 дБ
- Мінімальний робочий шум: 44 дБ
- Споживана потужність: 65 Вт
- Режими роботи: нормальний, сплячий, природний режим
- Таймер: регулюється на 2, 4, 8 або 12 годин
- 5-літровий резервуар для води для тривалого охолодження без доповнення
- Чіткий і зрозумілий дисплей
- Верхній резервуар для води для легкого наповнення
- Зливний клапан внизу
- 2 пакети з льодом для підвищення ефективності охолодження
- Індикатор рівня води на передній частині
- чотири підлогові коліщатка на 360° для легкого позиціонування
- Пульт дистанційного керування: 1 батарея CR2032
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x повітряний охолоджувач
- 1 x Пульт дистанційного керування
- 2 пакети з льодом
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 26 x 56 см (ØxH)
- Розміри пакета з льодом: приблизно 4 x 4 x 16 см (ШxВxГ).
- Довжина кабелю: приблизно 160 см
- Вага: приблизно 6,4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Режими роботи | Охолодження |
| Потік повітря | 228 куб.м/год |
| Об'єм резервуара для води | 5 л |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 61 дБ |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 6.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 225 ₴






