Головні особливості:
-
Чиста насолода вином: Винний холодильник у тонкому дизайні
-
від 5 до 18 °C: точне охолодження
-
Об'єм 32 літри: до 12 пляшок вина
Характеристики:
- Управління: Сенсорна панель
- Клас енергоефективності: G
- Рівень шуму під час роботи: макс. 44 дБ.
- Вбудований прилад: ні
- Охолодження компресією
- Місткість (літри): 32
- Місткість (пляшок): 12
- Зони охолодження: 1
- Температура: від 5 до 18 °C
- Відображення температури: Цельсій, Фаренгейт
- температура навколишнього середовища: від 16 до 32 °C
- Кількість полиць: 3
- Матеріал полиці: хромований метал
- Дверна петля: права, не перенаправляється
- перемикається біле світлодіодне освітлення салону
- регульовані по висоті ніжки
- Панорамні скляні двері
- Холодоагент: R600a
Обсяг поставки:
- 1 х винний холодильник
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 25 x 80 x 45 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри: приблизно 17 x 68 x 31 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 180 см
- Вага: приблизно 16,5 кг
- Споживана потужність: 85 Вт
- Споживана потужність освітлення: 1 ват
- річне споживання енергії: 132,86 кВт·год/рік
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Загальний об`єм | 32 л |
| Кількість температурних зон | 1 |
| Режими роботи | Охолодження |
| Тип управління | Сенсорне |
| Мінімальна температура | 5 град. |
| Максимальна температура | 18 град. |
| Місткість | 12 |
| Рівень шуму | 44 дБ |
| Матеріал полиць | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Дисплей, Внутрішнє освітлення |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 880 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 16.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 955 ₴






