Головні особливості:
-
Високоефективне осушення: видаляє до 10 літрів води на день, підходить для приміщень площею до 12 м²
-
Автоматичне осушення: починається при вологості на 5% вище заданого значення, регулюється в межах від 30 до 80 відсотків
-
Режим сушіння: Безперервна робота незалежно від цільової вологості
Характеристики:
- Продуктивність осушення: 10 літрів/день
- Об'єм резервуара для води: 1,8 літра
- Потік повітря: 80 м³/год
- Розмір кімнати: 12 м²
- Діапазон робочих температур: 4-32 °C
- Макс. рівень шуму: 42 дБ
- Тип холодоагенту: R290
- Потужність: 240 Вт
- Напруга: 220-240 В
Обсяг поставки:
- Осушувач повітря Klarstein DryFy 10 л
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- 22 x 42 x 30 см (ШxВxГ)
- Вага виробу: 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Споживана потужність | 240 Вт |
| Продуктивність осушення | 10 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 12 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 1.8 л |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 42 дБ |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 010 ₴







