Головні особливості:
-
Розумний дім: зручне керування одним або кількома пристроями через додаток Klarstein або Alexa
-
Приємний, як сонце: інфрачервоний обігрівач зігріває вас, ваші меблі та стіни
-
Без пилу та шуму: інфрачервона панель гріє без вентилятора — підходить для алергіків
Характеристики:
- Потужність: 770 Вт
- Корисна площа: до 10 м²
- Ефективна дальність: приблизно 2 - 4 м
- немає фази розігріву, миттєво генерує тепло
- Діапазон температур: 0 - 37 °C
- Інфрачервоне тепло: обігріває освітлених людей та предмети, без прямого нагрівання повітря
- Температура поверхні нагрівальної панелі: від 85 до 95 °C
- із захистом від перегріву
- Можна поєднувати з додатковими панелями для обігріву більших приміщень
- легке складання
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 120 x 11 см (ШxВxГ)
- Кабель: приблизно 145 см
- Вага: приблизно 6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 770 Вт |
| Споживана потужність | 770 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 333 ₴







