-5%

Інфрачервоний обігрівач Klarstein Wonderwall Air 72 (10034233)
3 133 ₴
2 976,35 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10034233
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Швидке нагрівання: інфрачервоне опалення з цілеспрямованим тепловим випромінюванням
-
Ефективний: до 98% подаваної енергії перетворюється на тепло
-
Приємний, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас, ваші меблі та стіни
Характеристики:
- Потужність: 720 Вт
- Корисна площа: до 14 м²
- Ефективна дальність: приблизно 5 м
- немає фази розігріву, миттєво генерує тепло
- Можна поєднувати з додатковими панелями для обігріву більших приміщень
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х монтажний матеріал
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 120 x 60 x 2 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 190 см
- Вага: приблизно 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 720 Вт |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 976,35 ₴








