Головні особливості:
-
Чисте розслаблення: ніжно мерехтлива вода розслабляє та приносить спокій
-
Для використання всередині та зовні приміщень: особливо гнучкий завдяки подовженому кабелю живлення
-
Постійна ефективність: постійна циркуляція води за низьких витрат завдяки концепції Loopflow
Характеристики:
- Потужність насоса: 5 Вт
- Клас захисту: IPX8
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х фонтан
- 1 х насос
- 1 х шланг
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 30 x 110 x 30 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 10 м
- Вага: приблизно 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 1100 мм |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 437 ₴







