-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein Delicatessa 60 Hybrid (10035198)
13 055 ₴
12 402,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035198
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розкіш для кухні: Елегантна індукційна варильна поверхня зі склокерамічною поверхнею для встановлення в кухонний шафу
-
Потужне нагрівання: загальна потужність 7000 Вт у чотирьох зонах приготування, кожна з 2 окремими зонами потужності 2000 та 1500 Вт
-
Гнучкі варильні поверхні: VarioHeating для об'єднання лівих варильних поверхонь для спільного використання як Flexzone
Характеристики:
- Вимикач увімкнення/вимкнення на верхній панелі пристрою (сенсорна панель керування)
- Загальна потужність: 7000 Вт (2 x 2000 та 2 x 1500 Вт)
- 2 прямокутні зони приготування: 18 x 18 см кожна
- велика варильна поверхня: Ø 21 см
- мала варильна поверхня: Ø 16 см
- Панель керування SenseControl з цифровим дисплеєм для відображення робочого рівня та таймера
- Ліві варильні поверхні можна комбінувати для використання у гнучкому полі з функцією розпізнавання каструлі
- Таймер з регулюванням до 99 хвилин
- Автоматичне вимкнення
- Захист від перегріву
- блокування від дітей, що перемикається
- Вбудована духовка: призначена для встановлення в кухонний шафу, а не як окремостоячий прилад
- включаючи монтажний матеріал для встановлення в кухонний шафу
- 5-контактний кабель підключення
- Джерело живлення: 380-415 В 3N або 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х індукційна варильна поверхня
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: 59 x 5,8 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри для встановлення: 56 x 5,2 x 49 см (ШxВxГ)
- Мінімальна ширина стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних укосів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під пристроєм: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін. 2 см
- Довжина кабелю: 100 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 402,25 ₴









