Головні особливості:
-
Коротко кажучи: 9 рівнів регулювання потужності, програмований таймер вимкнення до 99 хвилин
-
Розмір завжди має значення: надзвичайно велика зона приготування паельї діаметром 28 см для великих каструль або консервантів
-
Потужне нагрівання: загальна потужність 5800 Вт у трьох зонах приготування з окремою потужністю 2300, 2000 та 1500 Вт
Характеристики:
- Вимикач увімкнення/вимкнення на верхній панелі пристрою (сенсорна панель керування)
- Загальна потужність: 5800 Вт (2300 Вт, 2000 Вт та 1500 Вт)
- 3 зони приготування: діаметром 28, 21 та 16 см
- Панель керування SenseControl з цифровим дисплеєм для відображення робочого рівня та таймера
- Таймер з регулюванням до 99 хвилин
- Автоматичне вимкнення
- Захист від перегріву
- блокування від дітей, що перемикається
- Вбудована духовка: призначена для встановлення в кухонний шафу, а не як окремостоячий прилад
- включаючи монтажний матеріал для встановлення в кухонний шафу
- 4-контактний кабель підключення
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 x монтажний матеріал (затискачі та гвинти)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: 59 x 5,6 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри для встановлення: 55,5 x 5,2 x 49,5 см (Ш x В x Г)
- Мінімальна ширина стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних укосів зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під пристроєм: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін. 2 см
- Довжина кабелю: 1,25 м
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 5800 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 58 мм |
| Вага | 8.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 575 ₴









