Головні особливості:
-
Повністю керований через додаток Klarstein та сумісний з Amazon Alexa та Google Home
-
Вологість: продуктивність осушення 60 літрів/24 години
-
Тривалий час роботи: великий 8-літровий резервуар для води
Характеристики:
- Вмикач/вимикач на дисплеї зверху
- Автоматичне осушення: пристрій починає працювати, коли вологість на 5% перевищує встановлене значення
- Режим сушіння: Пристрій працює безперервно незалежно від встановленої цільової вологості
- регульована цільова вологість з кроком 5% від 30 до 80 відсотків
- Інтерфейс WiFi для легкого керування через додаток Klarstein
- Таймер з регулюванням часу до 24 годин (таймер увімкнення в режимі очікування / таймер вимкнення під час роботи)
- Режим коливання: вентиляційна заслінка відкрита на 90° або 45° або поворотна
- Температура навколишнього середовища: 5 - 35 °C
- Максимальна осушувальна здатність при 30 °C та відносній вологості 80%
- Сигнальний сигнал та автоматична зупинка, коли резервуар для води повний
- Відкачування зібраної води одним натисканням кнопки
- Відображення поточної вологості
- режим внутрішнього сушіння запобігає появі цвілі в пристрої
- Ручка для перенесення та ролики для легкого переміщення
- Можливість встановлення постійного шланга для зливу води
- Знімний резервуар для води
- Охолоджувальна рідина: R290
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х осушувач повітря
- 1 х шланг для зливу води
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 40 x 63 x 30 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 19 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Продуктивність осушення | 60 л/добу |
| Рекомендований об'єм приміщення | 45 куб. м |
| Бак для конденсату | Так |
| Об'єм бака для конденсату | 8 л |
| Тип управління | Електронне |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор заповнення бака конденсату | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ручка для перенесення | Так |
| Коліщата | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 19 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 999 ₴







