-5%

Сонячний декоративний фонтан Blumfeldt Blumquell (10035542)
6 600 ₴
6 270 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035542
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
День і ніч: Сонячний фонтан з літієвою батареєю для безперебійної роботи навіть без сонячного світла
-
Все в білому: з атмосферним світлодіодним освітленням
-
Енергія сонця: автономне живлення від сонячної панелі з практичним кріпленням до землі
Характеристики:
- для зовнішнього використання
- проста структура
- Довжина кабелю 5 м
- сонячна панель
- Літієва батарея ємністю 2000 мАг
- Світлодіодне освітлення: біле
- Матеріал: штучний камінь / полірезин
- Споживана потужність насоса: 2 Вт
Обсяг поставки:
- 1 х фонтан
- 1 х насос
- 1 х сонячна панель
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: фонтан приблизно 40 x 72 x 20 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 5 м
- Вага: приблизно 7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 720 мм |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 270 ₴







