-5%

Витяжка Klarstein Antonia 60 305 м³/год (10045307)
6 400 ₴
6 080 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045307
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Швидко видаляє пару, дим та запахи.
- Підходить для індукційних, газових, електричних та керамічних варильних поверхонь.
- 4 рівні потужності з продуктивністю повітря 305 м³/год.
- Алюмінієвий жировий фільтр, придатний для миття в посудомийній машині.
- Елегантний дизайн зі скляним корпусом.
- Енергоефективне використання.
Обсяг поставки:
- 1 x Витяжка.
- 1 x Алюмінієвий жировий фільтр (попередньо встановлений).
- 1 x Зворотний клапан.
- 1 x Витяжна труба
- . 1 x Монтажний комплект з гвинтами.
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Габарити: 60 x 39 x 33 см (ШxВxГ).
- Вага: 12 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 600 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Рівень шуму | 57 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 390 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 080 ₴






