Головні особливості:
-
Готуйте як професіонал: газова варильна поверхня підходить для точного, професійного приготування їжі
-
Міцні латунні пальники: чотири високоякісні пальники з оптимальним розподілом тепла для рівномірного приготування
-
Інтуїтивно зрозуміле керування: великі ручки з інтуїтивно зрозумілими символами для легкого керування інтенсивністю полум'я
Характеристики:
- 4 латунні пальники
- Електричне запалювання
- Підходить для рідкого або природного газу
- Включаючи шланг та редуктор тиску
- Заводське налаштування на природний газ 20 мбар
- Перетворюється на (газовий балон) зріджений газ LPG 50 мбар
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х газова варильна поверхня
- 1 х монтажний матеріал
- 1 x комплект пальників для зрідженого газу
- 1 x комплект газових пальників
- 1 х шланг і редуктор тиску
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 90 x 11 x 35 см (ШxВxГ)
- Розміри для встановлення: 88 x 33 см (Ш x Г)
- Діаметр потужного пальника: приблизно 13 см (Ø)
- Діаметр звичайного пальника: приблизно 7,5 см (Ø)
- Діаметр допоміжного пальника: приблизно 5,5 см (Ø)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 110 см
- Вага: приблизно 14 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | нержавіюча сталь |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 8600 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Висота | 350 мм |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 406 ₴







