-5%

Кавоварка Klarstein SteelPresso Touch (10046502)
6 599 ₴
6 269,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046502
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Тиск 20 бар: Для насиченого еспресо та оксамитової креми, ідеально підходить для домашнього приготування кави якості бариста
-
Сенсорний дисплей: просте та інтуїтивно зрозуміле керування з опціями приготування еспресо, капучино та холодного еспресо
-
Потужний відпарювач: поворотний регулятор забезпечує чудову молочну піну та гарячу воду для різноманітного використання
Характеристики:
- Потужність: 1350 Вт
- Тиск: 20 бар
- Функція пари: Так
- Резервуар для води: 1,5 л
- Керування: Сенсорний дисплей
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Аксесуари: 1 портафільтр, 2 подвійних фільтри з нержавіючої сталі, мірна ложка/тампер
- Річне споживання електроенергії: 492,75 кВт·год (при 1 годині використання на день)
- Напруга: 220-240 В
Обсяг поставки:
- Портафільтр Klarstein SteelPresso Touch
- 1 портафільтр-фільтр
- 2 подвійних фільтри з нержавіючої сталі
- Мірна ложка з функцією трамбування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 26 x 30 x 20 см (ШxВxГ)
- Вага: 4,2 кг
- Довжина кабелю: 0,75 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.5 л |
| Тиск помпи | 20 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Приготування молочних напоїв | Ручне (панарелло) |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Спосіб приготування капуччино | ручний |
| Контроль міцності кави | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Подача гарячої води | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Знімний лоток для збору крапель | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал ріжка | метал |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 4.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 269,05 ₴






