Головні особливості:
-
Чистота: вбудована ультрафіолетова лампа для максимальної гігієни
-
Високий захист: більше безпеки з Aquastop
-
6 програм: Інтенсивна, Звичайна, ЕКО, Скло, 90 хв та Швидка
Характеристики:
- Дизайн: окремостоячий або вбудований
- Світлодіодний дисплей
- перемикається автоматичне відкриття дверей
- Ультрафіолетове випромінювання для дезінфекції та гігієни
- шість програм: інтенсивна, універсальна, еко, скляна, швидка та 90 хвилин
- Легке встановлення завдяки попередньо зібраним впускним та випускним шлангам
- компактні розміри
- особливо підходить для окремих сімей або пар
- з Aquastop - запобігає затопленню та небажаному протіканню води під час роботи
- Два індикатори повідомляють про необхідність доливання миючої солі та ополіскувача
- Чітко розташована клавіатура з легким для розуміння відображенням символів та 3 функціональними клавішами
- Двері з утопленою ручкою
- Тримач для шампанського та келихів для вина
- легко чистити
- частково розбірна система фільтрації
- регульовані по висоті ніжки
- Клас енергоефективності: E
- Рівень шуму при роботі: 49 дБ
- Споживана потужність: 1380 Вт
- Джерело живлення: змінний струм 220-240 В, 50 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х кошик для столових приборів
- 1 х впускний шланг
- 1 х воронка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Зовнішні розміри: приблизно 55 x 43,5 x 49,5 см (ШxВxГ)
- Внутрішні розміри (простір, що заповнюється): приблизно 48 x 25 x 45 см (ШxВxГ)
- Глибина з відкритими дверцятами: приблизно 81 см
- Висота підключення сифона: макс. 60 см.
- Довжина впускного шланга: приблизно 150 см
- Довжина зливного шланга: приблизно 150 см
- Довжина кабелю: приблизно 150 см
- Вага: приблизно 21 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Тип посудомийної машини | Компактна |
| Варіант установки | Інтегрована |
| Ширина посудомийної машини | 55 см |
| Тип управління | Електронне |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Програми мийки | |
| Програма інтенсивного миття | Так |
| Програма економічною мийки | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 435 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 495 мм |
| Вага | 21 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 892 ₴






