-5%

Підсилювач звуку Auna AMP-4000 DAB (10038330)
10 359 ₴
9 841,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10038330
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Цифровий: Стереопідсилювач із вбудованим DAB+ радіо для насолоди радіо без шуму
-
Бездротовий та зручний: функція Bluetooth для потокової передачі аудіо зі смартфона або планшета
-
Потужний: з вихідною потужністю 4 x 100 Вт RMS
Характеристики:
- Роз'єми: 1 USB-вхід (спереду), 1 оптичний вхід, 2 коаксіальні входи, 1 лінійний вихід та 1 AUX-вхід
- Потужність: 4 x 100 Вт RMS
- вбудований радіотюнер DAB+
- 4 зони для динаміків
- задній вимикач увімкнення/вимкнення та антена DAB
- Вимкнути звук
- Світлодіодний дисплей
- дистанційне керування
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x Hi-Fi стереопідсилювач
- 1 х пульт дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 43 x 12,5 x 24,5 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 170 см
- Вага: приблизно 4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Auna |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Підсилювач потужності |
| Кількість каналів | 8 |
| Номінальна потужність | 400 Вт |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Глибина | 245 мм |
| Висота | 125 мм |
| Вага | 4 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 841,05 ₴






