Головні особливості:
-
Стильний: елегантний стельовий вентилятор з потоком повітря 9060 м³/год
-
На відстані: зручне керування завдяки пульту дистанційного керування, що входить до комплекту
-
Стабільність: 3 міцні крила, повністю виготовлені з натурального дерева
Характеристики:
- Потік повітря: 9060 м³/год
- Потужність: 120 - 150 Вт
- Низький рівень шуму: макс. 45 дБ на найвищому рівні
- Таймер вимкнення з 4 рівнями: 1 / 2 / 4 / 8 годин
- 3 рівні швидкості: високий, середній, низький
- Споживана потужність: 40 Вт
- стаціонарне встановлення безпосередньо на електромережі
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
- Живлення пульта дистанційного керування: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
Обсяг поставки:
- 1 x стельовий вентилятор (монтажний комплект)
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 х тримач для пульта дистанційного керування
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 132 x 36 см (ØxВ)
- Вага: приблизно 4,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 9060 куб.м/год |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень шуму | 45 дБ |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 4.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 360 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал плафона, підвісок | Стекло |
| Форма | Круглий |
| Люстра-вентилятор | Да |
| Колір плафона | Білий |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр | 1320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 980 ₴









