-5%

Подрібнювач для льоду Klarstein Icebreaker Ice Crusher (10028440)
3 498 ₴
3 323,10 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10028440
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
простий у використанні льододробар
-
до 15 кг подрібненого льоду на годину
-
подрібнює кубики льоду будь-якого розміру на дрібні шматочки, не утворюючи «снігу»
Характеристики:
- Запобіжний вимикач на піддоні для крапель
- 4 присоски для нековзної підставки
- Вимикач на передній панелі пристрою
- Живлення: 220-240 В / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 1 х лоток для льоду
- 1 х лійка для заповнення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- 17 x 37 x 27 см (ШxВxГ без лійки)
- 17 x 46,5 x 27 см (ШxВxГ з прикріпленою лійкою)
- Вага: приблизно 3,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип управління | Електронне |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 170 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Висота | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 323,10 ₴






