-5%

Льодогенератор KLARSTEIN Aqueous (10041845)
18 500 ₴
17 575 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10041845
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужний льодогенератор: виробляє до 20 кг льоду щодня
-
3-в-1: Кубики льоду, крижана вода та гаряча вода з одного пристрою
-
Універсальне застосування: ідеальний лід для напоїв, смузі, десертів та вітрин
Характеристики:
- Обсяг виробництва: приблизно 20 кг/24 год
- Місткість резервуара для води: 2,5 літра холодної води та 0,8 літра гарячої води
- Підключення для стандартних баків диспенсерів для води об'ємом до 3 літрів
- Місткість контейнера для льоду: 1,8 літра
- 3-в-1: кубики льоду, крижана вода та гаряча вода
- Холодоагент: R600a
- знімний піддон для крапель з решіткою з нержавіючої сталі
- дуже легко чистити
- встановлення не потрібне
- дуже просте керування одним натисканням кнопки
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х машина для виробництва кубиків льоду
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 28 x 48,5 x 43 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю живлення: 195 см
- Вага: приблизно 19,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 12 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 485 мм |
| Вага | 19.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 575 ₴







