Головні особливості:
-
До речі: з регулятором температури та таймером відключення до 99 хвилин
-
VarioHeating: використання двох конфорок як однієї гнучкої зони
-
Потужне нагрівання: дві конфорки потужністю 1500/2000 Вт і загальною потужністю 3500 Вт
Характеристики:
- Потужність варильних поверхонь: 1500/2000 Вт
- Загальна потужність: 3500 Вт
- Сенсорна панель управління
- Таймер відключення до 99 хвилин
- замок ключа
- Батьківський контроль
- VarioHeating: використовує обидві конфорки як одну гнучку зону
- Функція ThermalRecall : збереження температури під час перерв у готуванні
- Функція ThermoBoost : для 1800 і 2300 Вт на варильну поверхню
- EcoThermal Control : використання залишкового тепла
- включаючи монтажний матеріал
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 x індукційна плита
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: прибл. 28,6 x 6,3 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри установки: прибл. 24,5 x 5 x 49 см (ШxВxГ)
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 5,6 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 286 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 5.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 755 ₴







