-5%

Машина для приготування макаронів Klarstein Pastamania (10046340)
7 505 ₴
7 129,75 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046340
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Повністю автоматична машина для приготування пасти: паста готова до приготування за 10 хвилин
-
8 різних дисків для формування пасти: Паста у всіх варіаціях, включаючи інструмент для складання равіолі
-
Простота використання: лише п'ять кнопок для керування пристроєм
Характеристики:
- Потужність двигуна: 260 Вт
- 7 різних насадок для потрібної товщини тіста
- включаючи форму для равіолі
- Всі встановлені пластикові деталі придатні для харчової промисловості
- 5 кнопок плавного керування
- Світлодіодний дисплей
- Шум при роботі: 60 дБ
- Місткість: 500 г борошна
- Час замішування: 3 хвилини
- Гумові шипи для надійної опори
- Паста готова за 10 хвилин
- включаючи різак для тіста
- позачасовий дизайн
- легко чистити
- Живлення: 220 - 240 В ~ 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 7 насадок для формування пасти
- 1 х форма для равіолі
- 1 х різак для тіста
- 1 х мірна склянка борошна
- 1 х мірна склянка води
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 20,5 см x 34 см x 28 см (ДхГхВ)
- Вага: 5,06 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронне |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 205 мм |
| Глибина | 340 мм |
| Вага | 5.06 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 129,75 ₴






