Головні особливості:
-
Практичне тепло: IR ComfortHeat зігріває вас та ваших гостей корисними інфрачервоними променями
-
Потужний: інфрачервоний нагрівальний елемент потужністю 2000 Вт
-
Надзвичайно низький рівень відблисків: вуглецева трубка з позолоченим покриттям та технологією MinimalGlare Heating Tube для мінімальної інтенсивності світла
Характеристики:
- Вмикач/вимикач на задній панелі пристрою за допомогою тумблера
- Потужність: 2000 Вт
- Корисна площа: до 40 м²
- Ефективна дальність: приблизно 2 - 4 м
- Клас захисту: IP65
- 9 рівнів нагріву
- Таймер вимкнення до 24 годин
- Корпус: литий алюміній
- висока точність тепловіддачі
- легко кріпиться до стіни за допомогою доданих кронштейнів, шурупів та дюбелів
- не займає місця, оскільки його можна встановити на висоті щонайменше 1,80 м
- Інфрачервоне тепло: цілеспрямоване випромінювання тепла на людей та предмети, а не в навколишнє повітря
- Телескопічна підставка
- Живлення: 220-240 В~ / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 х матеріал для настінного кріплення
- 1 х підставка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри обігрівача: приблизно 82 x 13 x 11 см (ШxВxГ)
- Розміри основи: приблизно 86,5 x 110 - 178 см (ØxВ)
- Довжина кабелю: приблизно 180 см
- Вага обігрівача: приблизно 2,5 кг
- Вага основи: приблизно 3,6 кг
- Загальна вага: приблизно 6,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Ширина | 820 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Вага | 6.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 241 ₴










