Головні особливості:
-
Датчик руху для безконтактної роботи : сміттєвий бак автоматично відкриває кришку, щойно виявляє рух поблизу, що забезпечує гігієнічну утилізацію відходів.
-
Велика місткість 50 літрів : завдяки великій місткості ідеально підходить для великих домогосподарств або офісів з великою кількістю відходів.
-
Дизайн поза часом: елегантний та сучасний дизайн пасує до будь-якої кімнати. Матове покриття не тільки чудово виглядає, але й довговічне, легко миється та робить сміттєвий бак привабливим у будь-якій кімнаті.
Характеристики:
- Місткість: 50 літрів
- Матеріал: нержавіюча сталь
- Механізм відкриття: Сенсорний
- Працює від батареї
- Кришка з плавним закриттям
- Панель керування зі світлодіодним дисплеєм
- Колір: матово-чорний
- 7-секундний таймер
Обсяг поставки:
- Безконтактний сенсорний сміттєвий бак Klarstein 50 л
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні хаарктеристики:
- Розміри: приблизно 26,5 x 41,5 x 56,5 см (ШxГxВ)
- Вага: приблизно 4,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 50 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 265 мм |
| Довжина | 415 мм |
| Висота | 565 мм |
| Вага | 4500 г |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 199 ₴








