Головні особливості:
-
портативний велотренажер, підходить для встановлення під столами або у вітальні
-
Робота двигуна, запуск не потрібен
-
12 рівнів швидкості та часу тренування можна вибрати індивідуально
Характеристики:
- можливість вибору прямого або зворотного ходу
- Тренувальні сесії можна встановити на хвилини від 5 хвилин і вище
- Педалі з липучкою для оптимального зчеплення
- Відображення калорій
- Відображення відстані
- Використовуйте сидячи або лежачи
- максимальне навантаження: 120 кг
- Вимикач на передній панелі пристрою
- Споживана потужність: 70 Вт
- Живлення: 220-240 В / 50-60 Гц
- Доставка в частково зібраному стані
Обсяг поставки:
- 1 пристрій
- 2 педалі
- 2 х підставки
- 1 х набір інструментів та гвинтів
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 41 x 30 x 48 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 4,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarfit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Вага | 4.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 48 см |
| Ширина | 41 см |
| Висота | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 555 ₴







