-5%

Кавоварка Klarstein Libeica 19 бар (10046426)
6 899 ₴
6 554,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046426
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Максимальна насолода кавою: потужність 1350 Вт та тиск помпи 19 бар для повного аромату кожного зерна.
-
Простота використання: інтуїтивно зрозуміла сенсорна панель керування для швидкого та простого приготування кави.
-
Універсальна парова насадка: ідеально підходить для кремової молочної піни та приготування гарячих напоїв.
Характеристики:
- Потужність: 1350 Вт
- Тиск насоса: 19 бар
- Об'єм резервуара для води: 1,8 літра (приблизно 10 чашок)
- вкл. п'єзометр
- знімний піддон для крапель з решіткою з нержавіючої сталі
- Підсклянник з підігрівальною пластиною на пристрої
- знімна насадка-насадка
- Виконання з нержавіючої сталі з дисплеєм температури та тиску
- для еспресо та кавового порошку
- легке очищення
- гумові протиковзкі накладки
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х еспресо-машина
- 1 х портафільтр
- 1 х проста чашка з фільтром для кави
- 1 x подвійна чашка для кави з фільтром
- 1 х мірна ложка
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 24 x 31,7 x 37,5 см (ШxВxГ)
- Розміри простого кавового фільтра: приблизно 5,5 x 2 см (ØxВ)
- Розміри подвійного кавового фільтра: приблизно 5,5 x 6,5 см (ØxВ)
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 3,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Вбудована техніка | НІ |
| Призначення | Побутове |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Електронне |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Об`єм | 1.8 л |
| Тиск помпи | 19 бар |
| Споживана потужність | 1350 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Капучинатор | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 317 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Вага | 3.8 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 554,05 ₴






