Головні особливості:
-
Функція Smart WiFi : керування через смартфон за допомогою застосунку Blumfeldt або пульта дистанційного керування, що входить до комплекту
-
Потужні та ефективні : золоті лампи потужністю 3000 Вт з дев'ятьма рівнями нагріву
-
Зручне керування : Чітке сенсорне керування для легкого керування
Характеристики:
- Потужність: 3000 Вт
- Напруга: 220-240 В~, 50/60 Гц
- Клас захисту: IP65
- 9 рівнів нагріву (від 222 Вт до 3000 Вт)
- Розумне керування Wi-Fi через додаток Blumfeldt
- Блокування від дітей та детектор відкритого вікна
- Таймер 0-24 години
- Водонепроникний
Обсяг поставки:
- Обігрівач
- Пульт дистанційного керування (батарейка CR2025 не входить до комплекту)
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: 14 x 10 x 83,5 см (ШxВxД)
- Дощовик: 800 x 200 мм
- Вага: 3,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 40 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 9 |
| Особливості | Терморегулятор |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від вологи, Відключення при падінні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 3000 Вт |
| Споживана потужність | 3000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 835 мм |
| Вага | 3.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 399 ₴







