-5%

Стельовий вентилятор Klarstein Monteverde (10047033)
11 750 ₴
11 162,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10047033
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Повністю керований через додаток Klarstein та сумісний з Amazon Alexa та Google Home
-
Для всіх сезонів: підходить для літа та зими з режимом обертання вліво та вправо
-
Освітлення, як вам подобається: регулювання яскравості світла з 3 кольорами на вибір – природний, теплий та холодний
Характеристики:
- Розумне керування за допомогою застосунку (через додаток Klarstein)
- дистанційне керування
- 6 рівнів швидкості вентиляції
- Літній та зимовий режими (режими обертання проти та за годинниковою стрілкою)
- Регульоване світло
- Освітлення з 3 тонами – природним, теплим та холодним
- Матова акрилова лампа
- Таймер вимкнення – 1 / 2 / 4 / 8 годин
- Потужність: 36 Вт
- Напруга: 220-240 В | 50/60 Гц
- Потік повітря: 10800 м³/год
- Цоколь лампочки: світлодіодна лампа E27 (макс. 60 Вт)
- Клас енергоспоживання: E
- Пульт дистанційного керування: 2 батарейки типу АА (не входять до комплекту)
Обсяг поставки:
- 1 х стельовий вентилятор
- 1 х пульт дистанційного керування (2 батарейки типу АА не входять до комплекту)
- 1 х монтажний комплект
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Вага виробу: 5 кг
- Розміри виробу: 132 x 40 см (ØxВ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Витрата повітря | 10800 куб.м/год |
| Кількість лопатей | 3 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Рівень шуму | 49 дБ |
| Колір | Коричневий |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1320 мм |
| Висота | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 162,50 ₴







