Головні особливості:
-
Ефективний та екологічний: нижчі витрати на енергію порівняно з електричними плитами
-
Інтуїтивно зрозуміле керування: легке керування завдяки поворотним ручкам та зрозумілим символам
-
Зручно та безпечно: система SJIS (SnapJetIgnition System) для миттєвого запалювання без додаткового вогню
Характеристики:
- 2 конфорки
- електричне запалювання
- для рідкого або природного газу
- заводське налаштування на природний газ 20 мбар
- конвертований у (газовий балон) зріджений газ LPG 50 мбар
- Газовий шланг та редуктор тиску необхідно купувати окремо
- Живлення: 220-240 В / 50-60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х газова варильна поверхня
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 30 x 10,5 x 52 см (ШxВxГ)
- Розміри решітки: приблизно 29,5 x 4,5 x 43,5 см (ШxВxГ)
- Діаметр великого пальника: приблизно 10 см (Ø)
- Діаметр малого пальника: приблизно 5 см (Ø)
- Довжина кабелю живлення: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 6,3 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість газових конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Споживана потужність | 4000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 105 мм |
| Вага | 6.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 550 ₴







