Головні особливості:
-
Потужна кемпінгова плита : Портативна газова плита з 3 конфорками та загальною потужністю 8,45 кВт для швидкого та ефективного приготування їжі
-
Високоякісний дизайн : міцний корпус з нержавіючої сталі та загартованого скла в сучасному дизайні, що поєднує довговічність та стиль
-
Легке запалювання : п'єзорозпал забезпечує легке та швидке введення в експлуатацію без використання електроенергії
Характеристики:
- Газова плита
- Скляна верхня частина та корпус з нержавіючої сталі
- 3 конфорки
- Потужність лівого пальника: 3,4 кВт
- Витрата газу: 245,55 г/год
- Середня потужність пальника: 0,75 кВт
- Витрата газу: 54,58 г/год
- Потужність правого пальника: 4,3 кВт
- Витрата газу: 311,91 г/год
- Загальне споживання газу: 613,04 г/год
- Управління: поворотна ручка
- п'єзозапалювання без батарейок
- Тримач для каструль: сталь, емальований
- Підставки: нержавіюча сталь
- вбудований полум'ягасник
- Газові форсунки: G30/50 мбар
Обсяг поставки:
- 1 х газова варильна поверхня
- 1 х підставка з нержавіючої сталі
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри (включно з циферблатом): приблизно 71 x 13,5 x 42 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 9 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Газова |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Дизайн "Доміно" | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 3 |
| Кількість газових конфорок | 3 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Споживана потужність | 8450 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 710 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 135 мм |
| Вага | 9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 150 ₴







