-5%

Витяжка Klarstein BigBite 60 (10045554)
9 330 ₴
8 863,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045554
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Потужність циркуляції (макс.): 305 м³/год
- Управління WiFi/додатком
- Клас енергоефективності А++
- Клас гідродинамічної ефективності: B
- Клас світлової ефективності: A
- Ступінь відділення жиру: D
- Робочий шум (мін./макс./інтенсивний рівень): 49 / 57 / 59 дБ
- Сенсорне управління з цифровим дисплеєм
- Включає фільтр з активованого вугілля
- Живлення: 220 - 240 В~ | 50/60 Г
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 обрамлення каміна
- 1 х зворотний клапан (2 шт.)
- 2 x алюмінієві жирові фільтри (попередньо встановлені)
- 2 фільтри з активованим вугіллям
- 1 х монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики
- Розміри (без каміна): приблизно 60 x 34,5 x 33,5 см
- Довжина кабелю живлення: приблизно 140 см
- Вага: приблизно 8,5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 304 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | жировій |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 345 мм |
| Глибина | 335 мм |
| Вага | 8.5 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 863,50 ₴









