-5%

Витяжка Klarstein Victoria 60 644,5 м³/год (10036449)
8 550 ₴
8 122,50 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10036449
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Практично: металеві поручні з обох сторін для підвішування посуду
-
Ретро дизайн: витяжка з елементами під бронзу
-
Потужність: максимальна продуктивність витяжного повітря 644,5 м³/год
Характеристики:
- Максимальна продуктивність витяжного повітря 644,5 м³/год
- Загальне споживання електроенергії на найвищому рівні з увімкненим світлом: 218 Вт
- Клас енергоефективності: C
- Клас ефективності освітлення: A
- Клас за ступенем відділення жиру: C
- Клас гідродинамічної ефективності: C
- Робочий шум: максимум 65 дБ
- Опціонально перемикається освітлення (2 x 1,5 Вт)
- 2 алюмінієвих жирових фільтра (можна мити в посудомийній машині)
- Підходить для переведення в режим рециркуляції з фільтром з активованого вугілля
- Опціонально доступні фільтри з активованим вугіллям
- Облицювання каміна з 2 частин висотою від 39 до 96 см
- Монтажний набір з монтажними кронштейнами, дюбелями та шурупами
- включаючи вихлопну трубу
Обсяг поставки:
- 1 х витяжка
- 2 х кришка димоходу
- 1 х вихлопна труба
- 2 х жирових фільтра
- 1 x Монтажний комплект
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри витяжки (без кришки димоходу): приблизно 60 x 30 x 48 см (ШxВxГ).
- Розміри облицювання каміна: прибл. 23 x 39 x 17 см (ШxВxГ).
- Розміри витяжного шланга: приблизно 15 x 160 см (ØxL)
- Довжина шнура живлення: приблизно 140 см
- Вага: прибл 10 кг
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип витяжки | Настінна |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Продуктивність витяжки | 644 куб.м/год |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Тип управління | Електронне |
| Ширина | 600 мм |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 218 Вт |
| Фільтр | жировій |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 3 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Максимальна висота | 300 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 10 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 122,50 ₴




