Головні особливості:
-
Ідеальний рівень сили: опір, загалом 8 рівнів
-
Магнітна гальмівна система: функція MagResist з високоякісним маховиком
-
Ідеальне підключення: SmartCardio Studio з тримачем для планшета та додатком Kinomap
Характеристики:
- Матеріали: сталь, твердий пластик
- Маса маховика 12 кг
- Ремінний привід
- Тримач для планшета
- регульована висота сідла
- Транспортні ролики для легкого переміщення
Обсяг поставки:
- 1 х велотренажер
- 1 х інструмент
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 51 x 118 x 93 см (ШxВxГ)
- Вага: приблизно 18 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarfit |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Домашнє |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вага маховика | 12 кг |
| Кількість рівнів навантаження | 1 - 10 |
| Вага | 18 кг |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 93 см |
| Ширина | 51 см |
| Висота | 118 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 330 ₴







