-5%

Ротомат скринька для автопідзаводу годинника Klarstein Marshall (10000167)
9 499 ₴
9 024,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10000167
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
тихий двигун
-
декоративний дизайн із плоским глянцевим полірованим покриттям чорного рояльного лаку та великим оглядовим вікном
-
високоякісне виконання
Характеристики:
- Місце для 13 годинників – 3 стійки, що обертаються, по 2 сидіння кожна та 7 фіксованих сидінь
- Обертається в обох напрямках (обертання вліво/вправо)
- Програма 1 (1920 TpD): 1 хвилина обертання за годинниковою стрілкою, 20 хвилин перерва, потім повторення
- Програма 2 (1920 TpD): 1 хвилина повороту ліворуч, 20 хвилин перерви, потім повторення
- Програма 3 (4800 TpD): 2 хвилини обертання вліво, 28 хвилин відпочинку, 2 хвилини обертання вправо, 28 хвилин відпочинку, потім повторіть
- Програма 4 (3600 TpD): протягом однієї години чергуючи 10 хвилин за годинниковою стрілкою, 10 хвилин проти годинникової стрілки, потім 7 годин перерви, потім повторити
- знімні ремінці зі шкірозамінника
- Перемикач увімкнення/вимкнення непомітно встановлений на задній панелі
Обсяг поставки:
- 1 х пристрій
- 1 х блок живлення
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: прибл. 49 х 23 х 27 см
- Оглядове вікно: приблизно 43 х 13 см
- Діаметр трибуни, що обертається: приблизно 12,5 см
- Вага: 5,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення | Для підзаводу і зберігання годин |
| Колір | Чорний |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Місткість | 6 шт. |
| Кількість місць для підзаводу | 6 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість місць для нерухомого зберігання годинників | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 230 мм |
| Глибина | 270 мм |
| Вага | 5600 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 024,05 ₴







