Головні особливості:
-
Комфортно тепло: IR ComfortHeat для цілеспрямованого інфрачервоного тепла без нагрівання повітря.
-
Інфрачервоні вуглецеві нагрівальні елементи: високоефективні та довговічні з надзвичайно швидкою фазою прогріву
-
Можна встановити будь-де: цілеспрямоване нагрівання саме там, де це необхідно.
Характеристики:
- Час нагрівання: 3 хвилини
- Максимальна вихідна потужність: 2000 Вт
- Дистанційне керування: Так
- Вбудоване освітлення: Так
- Захист від перекидання: Ні
- Блокування від дітей: Ні
- Кількість рівнів потужності: 2
- Регульовані рівні потужності: Так
- Захист від перегріву: Ні
- Функція залишкового тепла (Eco Energy): Ні
- Клас захисту IP: IP24
- Матеріал: Сталь
- Колір: Чорний
- Тип пальника: вуглецева трубка
- Тип конструкції / монтажу: Стельовий монтаж
- Управління: пульт дистанційного керування, термостат, таймер
- Ефективна площа обігріву: 15 м²
- Сімейство: Інфрачервоні обігрівачі для вулиці
Обсяг поставки:
- 1 х променевий обігрівач
- 1 х ланцюг
- 2 х карабінні гачки
- 1 х пульт дистанційного керування (включно з батарейкою)
- багатомовний посібник користувача
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 43 x 26,50 x 26,50 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 1,80 м
- Вага: приблизно 2,60 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип нагрівального елементу | ТЕН |
| Рекомендована площа приміщення | 15 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Стельовий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 26.5 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Глибина | 26.5 мм |
| Вага | 2.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 532 ₴







