-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein Masterzone 90 Slim Flex (10045796)
20 333 ₴
19 316,35 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10045796
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Технологія Smart Flex: автоматичне регулювання температури шляхом руху посуду
-
Функція повільного приготування: безперервне приготування на низькій температурі - ідеально підходить для тушкування та плавлення.
-
Елегантний дизайн: естетично привабливий та легкий у догляді
Характеристики:
- 4 зони приготування, які можна використовувати як 2 гнучкі зони
- Сенсорна панель керування з цифровим дисплеєм для відображення робочого рівня та таймера
- Розпізнавання горщика
- Автоматичне вимкнення
- Захист від перегріву
- блокування від дітей, що перемикається
- Вбудована духовка: для встановлення в кухонний шафу, не як окремостоячий прилад
- Включаючи монтажні елементи для встановлення в кухонний шафу
Обсяг поставки:
- 1 х індукційна варильна поверхня
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: приблизно 90 x 6 x 35 см (Ш x В x Г)
- Мінімальна ширина навколишньої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 3 см
- Мінімальна відстань до кухонних шафок зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під пристроєм: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін. 2 см.
- Довжина кабелю: приблизно 100 см
- Вага: приблизно 8,9 кг
- Загальна вихідна потужність: макс. 7200 Вт (2 x 2100, 2 та 2 x 1500 Вт)
- Вихідна потужність без підсилювача: 6000 Вт (2 x 1800 та 2 x 1200 Вт)
- Джерело живлення: 380-415 В 3N або 220-240 В~ | 50/60 Гц
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7200 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 8.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 316,35 ₴






