-5%

Камін електричний KLARSTEIN Studio Light & Fire 3 Smart (10038383)
27 999 ₴
26 599,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10038383
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні осоливості:
-
Простий у використанні: керування через Wi-Fi через додаток Klarstein
-
Віддалено: включаючи пульт дистанційного керування
-
Потужний: функція нагріву 1000 або 2000 Вт
Характеристики:
- Рівні нагріву: 1000 та 2000 Вт
- Матеріал: МДФ
- Таймер увімкнення/вимкнення: 0-9 год
- Температура: 18 - 35 °C
- Яскравість полум'я: 5 рівнів
- 7 кольорів полум'я
- Виявлення відкритого вікна
- Частота Wi-Fi: 2,4 ГГц
- Стандарт Wi-Fi: 802.11 b/g/n
- Потужність передачі WiFi (макс.): 20 дБм
- включаючи пульт дистанційного керування
- Доступний у різних кольорах
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х камін
- 1 х пульт дистанційного керування
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 121 x 74 x 21 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 1,30 м
- Вага: приблизно 25,50 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Вид пального | Електрика |
| Стиль каміна | Хай-тек |
| Площа обігріву | 40 кв.м |
| Вага каміну | 25.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 1210 мм |
| Висота | 740 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Додаткові характеристики електрокамінів | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ефект полум'я | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Термостат | Так |
| Комплектація | |
| Камінний набір | Так |
| Інструкція по експлуатації | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 599,05 ₴







