-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein Delicatessa 90 Slim (10035734)
19 155 ₴
18 197,25 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10035734
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Елегантна розкіш: вузька індукційна варильна поверхня глибиною лише 35 см — ідеально підходить для використання з витяжкою з нижнім відведенням повітря
-
Потужне нагрівання: Загальна потужність максимум 7000 Вт на чотирьох зонах нагрівання з окремою потужністю 2000 або 1500 Вт.
-
Гнучкі варильні поверхні: VarioHeating дозволяє об'єднувати середні варильні поверхні для спільного використання як Flexzone.
Характеристики:
- Вимикач увімкнення/вимкнення на верхній панелі пристрою (сенсорна панель керування)
- Загальна потужність: макс. 7000 Вт (2 x 2000 Вт та 2 x 1500 Вт)
- Функція енергозбереження: потужність конфорки автоматично зменшується, щоб запобігти перевантаженню.
- 4 круглі зони приготування: кожна Ø 18 см
- Панель керування SenseControl з цифровим дисплеєм для відображення робочого рівня та таймера
- Зони приготування середнього розміру можна комбінувати для гнучкого використання зон з функцією розпізнавання каструль.
- Таймер з регулюванням до 99 хвилин
- Автоматичне вимкнення
- Захист від перегріву
- блокування від дітей, що перемикається
- Вбудована духовка: призначена для встановлення в кухонний шафу, а не як окремостоячий прилад
- Включаючи монтажні елементи для встановлення в кухонний шафу
- 5-контактний кабель підключення
- Живлення: 220-240 В~ | 50/60 Гц
Обсяг поставки:
- 1 х вбудована духовка
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Загальні розміри: 90 x 6,3 x 35 см (Ш x В x Г)
- Розміри для встановлення: 88 x 33 см (Ш x Г)
- Мінімальна ширина навколишньої стільниці: 5 см
- Мінімальна товщина стільниці: 2 см
- Мінімальна відстань до кухонних шафок зверху: 76 см
- Мінімальний зазор під пристроєм: 5 см
- Простір для циркуляції повітря: мін. 2 см
- Довжина кабелю: 1,0 м
- Вага: приблизно 11 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7000 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 63 мм |
| Вага | 11 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 197,25 ₴








