-5%

Індукційна варильна поверхня Klarstein PowerGlide 60 см (10046566)
14 259 ₴
13 546,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10046566
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Потужне приготування: 4 індукційні зони boost із загальною потужністю 8000 Вт
-
Безпека на кухні понад усе: індикатор залишкового тепла, автоматичне вимкнення та блокування від дітей забезпечують додаткову безпеку під час приготування їжі.
-
Елегантний дизайн: продуктивність варильної поверхні 60 см
Характеристики:
- Панель керування SenseControl
- Розпізнавання горщика
- 9 рівнів нагріву
- Захист від перегріву
- Потужність: 7600 Вт
- Напруга: 220-240 В | 50/60 Гц
- 1 індукційна зона Ø210 мм з підсиленням 2200 Вт / 2600 Вт
- 1 індукційна зона Ø180 мм з підсиленням 1800 Вт / 2400 Вт
- 2 індукційні зони Ø160 мм з підсиленням 1200 Вт / 1500 Вт
Обсяг поставки:
- 1x індукційна варильна поверхня
- 1x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри виробу: 5,5 x 59 x 52 см (ВxШxГ)
- Вага виробу: 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Індукційна |
| Виробник | Klarstein |
| Варіант установки | Залежний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Тип електричних нагрівачів | Індукційні |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Таймер | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 7600 Вт |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Висота | 55 мм |
| Вага | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 546,05 ₴






