Головні особливості:
- Функція 3 в 1 : Виробляє лід у формі кулі, колотий лід та служить диспенсером для води
-
Швидке виробництво льоду : до 12 кубиків льоду готові за цикл лише за 6-9 хвилин.
-
Висока місткість : 6-літровий резервуар для води та здатність виробляти до 20 кг льоду на день роблять його ідеальним для використання на великих заходах.
Характеристики:
- Індикатор без води/повного резервуара з льодом
- Прозорий вигляд
- Легке очищення
- корпус з нержавіючої сталі
Обсяг поставки:
- Льодогенератор Klarstein ArcticBlend 3в1
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- 43 x 48 x 27 см (Ш x В x Д)
- Вага: 14 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид льоду | Пальчиковий пустотілий |
| Максимальна продуктивність | 20 кг |
| Тип управління | Електронне |
| Матеріал | Метал |
| Колір корпусу | Сірий |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Висота | 480 мм |
| Вага | 14 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 340 ₴







