Головні особливості:
-
Стильна переробка: великий контейнер з елегантним корпусом з нержавіючої сталі – стійкий до відбитків пальців
-
Просто роздільне збирання: чотири окремі контейнери об'ємом 43 літри, два об'ємом 12,5 літра та один об'ємом 4 літри для комфортного роздільного збору відходів.
-
Невеликий сміттєвий бак: окремо знімне 4-літрове відро з власною кришкою, наприклад, для органічних відходів
Характеристики:
- Корпус виготовлений з міцної нержавіючої сталі
- Кришка виготовлена з міцного ABS-пластику
- Відро виготовлене з міцного поліпропілену (PP)
- Кришка з сенсорним механізмом
- окреме 4-літрове відро з власною кришкою
- Контейнер для залишкових відходів із затискним кільцем
- Підходить для кухні, квартири, офісу чи саду
- легко чистити
- Термін служби батареї: приблизно 3 місяці з 20 циклами відкриття на день
- Живлення: 6 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
Обсяг поставки:
- 1 х Сенсорний сміттєвий кошик
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 42 x 82,5 x 31,5 см (Ш x В x Г)
- Вага (загальна): приблизно 9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип сміттєвого відра | Сенсорне |
| Форма | Прямокутна |
| Об`єм | 72 л |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 420 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Висота | 825 мм |
| Вага | 9000 г |
| Виробник | Klarstein |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 990 ₴










