Головні особливості:
-
Вогняна романтика на свіжому повітрі: зігріваюче газове вогнище з окремим подачею газу
-
Інтенсивне тепло: Центральне полум'я з тепловою потужністю до 40 000 BTU / 13 кВт
-
Врізна кришка: швидке перетворення на міцний стіл
Характеристики:
- Корпус з вогнестійкого полістоуну з утопленою кришкою
- Романтичне вогнище з полум'ям у вулканічних каменях
- сільський дизайн з полістоуну з реалістичною імітацією каменю
- включаючи газовий шланг та регулятор тиску
- включаючи дощовик
- Потужність: макс. 40 000 BTU / 13 кВт
- Придатні гази: бутан G30 або пропан G31 при тиску 50 мбар
- електронне запалювання
- бічний клапан для контролю температури
- автоматичне захисне вимкнення
- пальник з нержавіючої сталі
- з кришкою для вогнища
- Підходить для газових балонів з вагою заповнення від 4,5 до 15 кг (не входять до комплекту поставки)
- Газовий балон повинен бути встановлений окремо.
Обсяг поставки:
- 1 х Газовий камін
- 1 х газовий шланг
- 1 x редуктор тиску
- 1 х Лавові камені
- 1 х дощовик
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики::
- Загальні розміри: приблизно 89,5 x 65,5 x 51 см (Ш x В x Г)
- Розміри кришки: приблизно 61 x 2,5 x 31 см (Ш x В x Г)
- Розміри вогнища: приблизно 59,5 x 4 x 29 см (Ш x В x Г)
- Довжина пальника: приблизно 38 см
- Довжина газового шланга: приблизно 250 см
- Загальна вага: приблизно 41 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blumfeldt |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність номінальна | 13 кВт |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вага | 41 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 655 мм |
| Ширина | 895 мм |
| Глибина | 510 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 374 ₴








