-5%

Інфрачервоний настінний обігрівач Klarstein Wonderwall (10032781)
3 799 ₴
3 609,05 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: 10032781
+380 (98) 525-08-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головні особливості:
-
Розумний дім: зручне керування через додаток Klarstein, повністю сумісний з Alexa
-
Приємний, як сонце: IR ComfortHeat зігріває вас, ваші меблі та стіни.
-
Без пилу та шуму: інфрачервона панель нагріває без вентилятора – ідеально підходить для алергіків
Характеристики:
- Час нагрівання: 20 хвилин
- Максимальна вихідна потужність: 720 Вт
- Дисплей: Так
- Керування додатками: Так
- Тижневий таймер: Так
- Чи є в нього повітродувка ? Ні
- Пульт дистанційного керування: Ні
- Наявність світлодіодного/РК-дисплея: Так
- Вбудоване освітлення: Ні
- Має вимикач увімкнення/вимкнення: Так
- Відображення температури в приміщенні: Ні
- Захист від нахилу: Ні
- Блокування від дітей: Так
- Виявлення відкритого вікна: Так
- Кількість рівнів продуктивності: 1
- Регульовані рівні потужності: Ні
- Захист від перегріву: Так
- Функція залишкового тепла (Eco Energy): Ні
- Діапазон температур: 0 - 37 °C
- Клас захисту IP: IP24
- Матеріал: алюміній, метал, ПЕТ
- Матеріал рами: алюміній
- Колір: Білий
- Тип термостата: електричний
- Технологія нагріву: інфрачервона
- Тип пальника: вугільний кристал
- Напрямок монтажу: Горизонтальний
- Управління: Кнопки
- Конструкція / Тип кріплення: Настінне кріплення
- Ефективна площа обігріву: 7–14 м²
Обсяг поставки:
- 1 х інфрачервоний обігрівач
- 1 x Монтажний матеріал
- Німецькомовна інструкція з експлуатації (інші мови: англійська, французька, італійська, іспанська)
Розміри та технічні характеристики:
- Розміри: приблизно 60 x 120 x 5 см (Ш x В x Г)
- Довжина кабелю: 1,50 м
- Вага: приблизно 7,65 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Klarstein |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Рекомендована площа приміщення | 14 кв.м |
| Тип управління | Електронне |
| Тип встановлення | Настінний |
| Кількість режимів роботи | 1 |
| Особливості | Терморегулятор, Таймер, Функція нахилу |
| Безпека | Захист від перегріву, Захист від замерзання, Захист від дітей, Датчик нахилу |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 720 Вт |
| Споживана потужність | 720 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Додаткові характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Вага | 7.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 609,05 ₴







